Zwierzaki z KTOZ przejmują nasze social media! Wszystko w ramach świątecznej akcji

Katarzyna Kasprzyk 15 gru 2021

W czwartek 16 grudnia w godzinach 10:00-14:00 Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami przejmuje nasze social media! Na naszym Stories pojawią się relacje bezpośrednio ze schroniska, kręcone przez inspektorów KTOZ-u. Akcja #KTOZprzejmujeSMN ma promować świąteczną zbiórkę pieniędzy dla psów i kotów.

Pieniądze będą przeznaczone na dobrą jakościowo żywność, karmy, puszki, opiekę weterynaryjną oraz koce, ręczniki czy środki higieniczne (link do zbiórki).

– W tym roku mamy bardzo dużo różnego rodzaju zbiórek. Pod koniec listopada tradycyjnie już, odbył się 32. Charytatywny Koncert Granie na SZCZekanie. 16 grudnia wspólnie z agencją będziemy zbierać pieniążki w niekonwencjonalny sposób. Właśnie za pomocą social mediów, dzięki wysokim zasięgom, jakie generują profile agencji – tłumaczy Kinga Osuch z  Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

W relacjach zobaczycie, jak wygląda codzienna praca w schronisku, poznacie naszych podopiecznych, usłyszycie wzruszające historie, niektóre bardzo ściskające za serce np. z interwencji. 

– Opowiemy Wam również, jak wygląda proces adopcyjny oraz dowiecie się, jakie są najpilniejsze potrzeby, na które zbieramy pieniądze. – zapowiada Osuch z KTOZ-u.

Zależało nam, aby wykorzystać możliwości social mediów oraz dać głos tym, którzy na co dzień walczą o zdrowie i dom dla czworonogów. 

Duża część naszego zespołu agencyjnego to miłośnicy i właściciele różnego rodzaju czworonogów. Część z nich jest właśnie ze schronisk. Więc wybór organizacji był dla nas oczywisty.

Inspektorzy KTOZ-u są dla tych zwierząt prawdziwymi bohaterami.

Byliśmy tam. Widzieliśmy, jak one na nich patrzą…

Nie każdy bohater nosi pelerynę, czasem trzyma miskę z jedzeniem i ciepły koc…

Link do zbiórki znajduje się tutaj.
Link do wydarzenia na Facebooku tutaj.

Stories znajdziecie na naszych facebookowych i instagramowych profilach w ten czwartek w godzinach 10:00-14:00.

Udostępnij