O Social Media Now

Jesteśmy agencją Social Media z wieloletnim doświadczeniem. Nasza firma składa się z dwóch głównych działów: agencyjnego i szkoleniowego, które wzajemnie się uzupełniają. Zespół składa się z doświadczonych strategów, copywriterów oraz grafików, dzięki którym każda akcja nabiera kolorów. Stawiamy na jakość, kreatywność, zaangażowanie i efekty, które można zmierzyć.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę. Zarówno w kwestiach prowadzenia kanałów społecznościowych (tworzymy content, grafiki oraz kampanie reklamowe), jak i w kwestiach doradztw, czy szkoleń. Dla naszych klientów tworzymy zaangażowane społeczności i efektywne kampanie reklamowe, a nie tylko dobrze wyglądające wizytówki.

Stale testujemy nowe możliwości i narzędzia, dzięki czemu będziecie mieć pewność, że działamy zgodnie z aktualnymi trendami. Jesteśmy też na bieżąco z wszelkimi zmianami, które zachodzą w algorytmach i ogólnym działaniu Facebooka, Instagrama, czy innych serwisów społecznościowych.

Właścicielem agencji jest Piotr Chmielewski – specjalista w dziedzinie marketingu internetowego i Social Media, który przeprowadził ponad 600 dni szkoleniowych dla wielu tysięcy osób. Dzięki temu nasze pomysły i rozwiązania są nie tylko sprawdzane przez agencyjnych klientów, ale także przez klientów szkoleniowych. Daje nam to dodatkową pewność, że działają!

Nasz zespół składa się z doświadczonych strategów, copywriterów oraz grafików, dzięki którym każda akcja nabiera kolorów.

Nasz zespół

Mateusz Czyżyński

Kinga Gumińska

Łukasz Hajduk

Katarzyna Kania

Kinga Karcz – Cieciak

Karolina Kociołek

Joanna Kropisz

Nadia Królikowska

Martyna Majkut

Katarzyna Materka

Magdalena Mrózek

Agata Patoła

Krzysztof Piła

Dominika Płatkowska

Aleksandra Smolarek

Agata Sowińska

Edyta Szporko

Damian Wasilewski

Paulina Worożbit