main-image blog

W Social Media Now jesteśmy przekonani, że social media to obecnie najskuteczniejsze narzędzie docierania do odbiorców oraz realizowania celów biznesowych.

Skupiamy się na odkrywaniu nowych możliwości i pomaganiu w skuteczniejszych działaniach na Facebooku, Instagramie, Youtubie, LinkedInie i innych platformach.

Wierzymy, że social media są nie tylko w centrum zmian w zakresie reklamy, marketingu, komunikacji. Są też związane z przemianami o szerszym znaczeniu, takimi jak wzrost znaczenia sztucznej inteligencji, czy szybki rozwój technologii.

Obiecujemy, że Twoje zaangażowanie w to co tworzymy pomoże Ci osiągnąć swoje cele i zrozumieć procesy zachodzące wokół nas.

Poznaj nasz zespół

Piotr Chmielewski Właściciel

Social Media Now założyłem w 2012 roku. Byłem przekonany, że media społecznoścowe szybko staną się najskuteczniejszym sposobem docierania z odpowiednim przekazem, do właściwych odbiorców. Wkrótce okazało się, że są też w centrum zmian, które zachodzą we współczesnym świecie. Uważam, że warto być ich częścią i je rozumieć.

W SMN specjalizujemy się w kampaniach reklamowych na Facebooku, Instagramie i w innych social mediach.

Wierzę, że każdy powinien umieć korzystać z biznesowych możliwości social mediów. To dziś dla każdego marketingowca i przedsiębiorcy umiejętność równie podstawowa jak czytanie i pisanie. Dlatego aktywnie szkolę i doradzam. Od 2010 roku przeprowadziłem ponad 600 dni szkoleniowych dla kilku tysięcy osób.

Jako jeden z nielicznych w Polsce, posiadam oba oficjalne facebookowe Certyfikaty potwierdzające kompetencje: „Facebook Certified Planning Professional” i „Facebook Certified Buying Professional”.

Jestem absolwentem SGH w Warszawie, interesuję się też sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym, niedawno ukończyłem kurs „Artificial Intelligence” Uniwersytetu w Oxfordzie. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem, właścicielem dwóch psów i kota oraz amatorem tenisa i PS4.